O firmie - Auto Sezam

Firma Auto Sezam jest przedsiębiorstwem istniejącym na Ciechanowskim rynku od 1991 r. działającą w branży motoryzacyjnej. Początkową główną działalnością firmy była sprzedaż części i akcesoriów do samochodów zachodnich, koreański i japońskich.

Od 2005r świadczymy także usługi w zakresie wymiany części samochodowych, wymianę olejów i płynów eksploatacyjnych oraz diagnostykę samochodową. Obsługujemy pojazdy o osobowe oraz dostawcze o masie całk. do3,5t. Posiadamy 6 stanowisk naprawczych oraz wysokiej klasy specjalistów zarówno w zakresie naprawy pojazdów jak i sprzedaży części samochodowych.

Od 2007r. jesteśmy partnerem sieci warsztatów TRWAutoserwis, dzięki czemu mamy dostęp do markowych części samochodowych oraz licznych szkoleń, które pozwalają nam sprostać wymagania stawiane przez nowoczesną motoryzację.

Jesteśmy także partnerem handlowym sieci profiauto jednej z największych sieci sprzedającej części samochodowe a także narzędzia i wyposażenie warsztatów. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować zarówno szeroka gamę części i akcesoriów samochodowych jak i wyposażenia warsztatowego w przystępnych cenach.

Współpracujemy także z warsztatami samochodowymi na rynku ciechanowskim, oferując nie tylko najlepsze części samochodowe ale także pomoc w wyposażeniu warsztatów w sprzęt warsztatowy, programy do obsługi warsztatów a także szkolenia, które są niezbędne do obsługi pojazdów.